نحوه نصب سینی کابل و نردبان کابل

نحوه نصب سینی کابل و نردبان کابل

به جهت انتقال ایمن تر و مناسب تر و راحت تر کابل ها از سینی کابل و نردبان کابل استفاده می شود که ظاهر مناسبیتری هم دارد.

مکان مناسب برای نصب سینی کابل و نردبان کابل اگر در سطح زمین باشد با فاصله حدودا 10 سانتیمتر و اگر در زیر سقف باشد با فاصله حدودا بین 30 الی 40 سانتیمتر نصب می شود که تمامی این فاصله ها با توجه به میزان کار و یا فضای موجود و دردسترس قابل تغییر می باشد.

اصولا سینی کابل ها به صورت افقی و نردبان کابل ها به صورت عمودی نصب می شوند؛ اما در مواقعی برای تقسیم راحت تر کابل ها با تابلو های برق توزیع به طبقات و سهولت استفاده و یا مواردی دیگر نیز قابل تغییر می باشند.

سینی کابل و نردبان کابل باید به صورتی نصب شود که کابل ها به راحتی بر روی سینی کابل و نردبان کابل کشیده شود تا دچار آسیب های موجود نشود.

برای نصب سینی کابل و نردبان کابل در اکثر موارد از ساپورت سینی کابل و ساپورت نردبان کابل استفاده می شودکه در این روش نصب ابتدا ساپورت سینی کابل یا ساپورت نردبان کابل را سته به نوع ساپورت در محل مودر نظر نصب کرده و بعد ار آن سینی کابل و نردبان کابل را روی ساپورت سینی کابل و ساپورت نردبان کابل قرار می دهیم.

در مواردی هم برای نصب سینی کابل و نردبان کابل نیاز به ساپورت سینی کابل و نردبان کابل وجود ندارد که در این موارد سینی کابل و نردبان کابل بوسیله پیچ و مهره مخصوص سینی کابل و نردبان کابل به دیوار و یا محل مورد نظر نصب می شوند.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران – خیابان سمیه – نبش موسوی – ساختمان سعید- طبقه 4 واحد 51

تلفکس: 86074195-86074027-86074336

ارتباط در واتساپ : 09335144488

ایمیل:‌ info@elconco.com

Search