مشخصات  گلند کابل

گلند  کابل  RS Pro Nylon 66 - IP68 

از RS Pro ، طیف وسیعی از گلند کابل ارائه می دهد که از کشش و محافظت از کابل بسیار عالی است. گلند های کابل به شما امکان می دهند یک کابل را در یک سوراخ از قبل سوراخ شده نصب کنید. گلند کابل که معمولاً در ساخت و ساز و توسط مهندسان برق استفاده می شود ، ساده و آسان برای استفاده هستند. هر گلند به عنوان IP68 درجه بندی می شود ، اطمینان حاصل کنید که سطح محافظت از کابل در خارج از منزل و سایر محیط های سخت قابل انعطاف است. همه مدل ها از کیفیت بسیار قابل اطمینان و عالی برخوردار هستند.

ویژگی ها و مزایا گلند های کابل :

 

کاملاً در برابر گرد و غبار مهر و موم شده است

مقاومت عالی در برابر آب

لاکن تهیه شده است

ساخته شده با پلاستیک 66 با کیفیت بالا

استاندارد UL

چه نوع محافظتی در این کابل وجود دارد؟

با درجه IP68 ، سطح محافظت شده توسط این گلند تقریباً برای هر محیطی ارزشمند است. با آب بندی محکم و دوام عالی ، برخی از مشکلات احتمالی مانند گرد و غبار یا آب برای هرگونه کاربرد غیرمشکل خواهند بود. ایمن نگه داشتن کابل و محافظت در برابر نتایج مختلف. 

گلند کابل چیست؟

گلند های کابل یک دستگاه استاندارد ورود کابل هستند. این لوازم جانبی مفید برای اطمینان از مهر و موم محکم و محافظت کامل از منطقه ای است که کابل در آن تغذیه می کند. آنها با قرار گرفتن در یک سوراخ یا سوکت از قبل پیچیده شده کار می کنند. سیم که هنوز دیوار یا محفظه را آب بندی می کند ، از طریق سوراخ با اندازه دقیق وارد می شود. این غده های کابلی خاص دارای درجه IP68 هستند که استفاده بسیار خوبی را در محیط های داخلی و خارجی دارند.

از گلند های کابل برای چه مواردی استفاده می شود؟

 

انواع مختلفی از برنامه ها وجود دارد که از آنها بهره مند می شوند و یا به یک کابل کابل نیاز دارند. مورد استفاده مهندسان برق كه نياز دارند كابلها و سيم ها را از طريق محلي كه نياز به محصور شدن يا مهر و موم شدن دارد ، بريزند. نسخه های سفید و سیاه برای برنامه هایی وجود دارد که باید از یک طراحی خاص پیروی کنند. به عنوان مثال ، برخی از موارد استفاده از غده های کابل عبارتند از:

ماشین آلات با ظرافت داخلی

ارتباطات از راه دور

جریان سنج

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران – خیابان سمیه – نبش موسوی – ساختمان سعید- طبقه 4 واحد 51

تلفکس: 86074195-86074027-86074336

ایمیل:‌ info@elconco.com

Search