قیمت مناسب سینی کابل

 

راهنمای مدیریت کابل و جلوگیری از زنگ زدگی

سیستم مدیریت کابل که انتخاب می کنید سرعت و سهولت نصب را تحت تأثیر قرار می دهد. همچنین می تواند به طراحی و چیدمان نصب شما کمک کند یا مانع آن شود. دلایل آن فقط ذکر چند مورد است:

اصلاحات

بارگیری ها

شعاع خم

مشخصات صحیح بسیار حیاتی است ، زیرا این امر بر اثبات آینده و مقیاس پذیری آن تأثیر می گذارد. این تعیین می کند که آیا مدیریت کابل شما برای هدف مناسب است یا نه. مثلا:

آیا آنقدر قوی است که بتواند در برابر سطح طبیعی لرزش از محیط خود مقاومت کند؟

آیا می تواند عمر مفید برنامه را ارائه دهد؟

آنچه شما باید در نظر بگیرید:

نوع ماده تعیین می کند که یک سیستم مدیریت کابل که به درستی نصب شده دوام بیاورد. کمبود مشخصات می تواند منجر به خوردگی شود و باعث کاهش عمر مفید برنامه شما شود. از طرف دیگر ، مشخصات بیش از حد می تواند هزینه های مواد و زمان نصب را افزایش دهد بدون اینکه از نظر دوام یا ماندگاری سرویس ارزش بیشتری داشته باشید.

تعیین مدیریت صحیح کابل برای محیط های مختلف کار ساده ای نیست ، مهم نیست که چقدر باتجربه هستید. ابتدا باید بهترین راه حل را تعیین کنید - به عنوان مثال نردبان کابل ، سینی کابل ، سبد مدیریت کابل یا ترانکینگ کابل.

این فقط مواد و پایان نیست که باید در نظر گرفته شود ، بلکه عرض و عمق و وزن صحیح - سنگین ، متوسط ​​یا استاندارد باید در نظر گرفته شود.

 

اهمیت محیط زیست:

قبل از تصمیم گیری در مورد این موضوع ، باید عوامل محیطی را که در برنامه شما تأثیر می گذارد درک کنید.

 

آیا در فضای باز ، در معرض عناصر قرار خواهد گرفت؟

جو چیست؟

داخل  خواهد بود یا در یک مکان ساحلی؟

اگر داخل خانه باشد ، آیا هوا آلوده می شود؟

سیستم های استاندارد مدیریت کابل معمولاً فولاد گالوانیزه از قبل گالوانیزه یا گرم گود هستند. دسته های زنگ خوردگی برای روی وجود دارد که در کل شش دسته وجود دارد. اینها با C1 (بسیار کم) شروع می شوند ، که معمولاً در داخل یک ساختمان عایق بندی شده با رطوبت نسبی است.

 

مقیاس به C5I می رسد که بسیار صنعتی است. در این شرایط ، ما در مورد چندین احتمال صحبت می کنیم:

 

محیط خارجی با مقدار قابل توجهی رطوبت و جو تهاجمی

موقعیت داخلی با تراکم آب تقریباً ثابت و آلودگی زیاد

مناطق ساحلی با شوری بالا

می توانید در اینجا با مقیاس آشنا شوید.

 

درک محیط های داخلی کار ساده ای است. محیط های بیرونی نیاز به تحقیقات بیشتری دارند. این به شما می گوید که کدام مکانها بیشتر در معرض خطر خوردگی سریع قرار دارند.

 

در حالی که گالوانیزه از فلز پایه در برابر زنگ زدگی محافظت می کند ، با مدیریت کابل گالوانیزه خطرات ناشی از خوردگی دیگری نیز وجود دارد.

 انواع زنگ زدگی

زنگ سفید

هنگامی که یک سطح روی تازه در محیط مرطوب و بدون اکسیژن و دی اکسید کربن کافی ذخیره می شود ، یک ماده سفید ، پودری و متخلخل به نام زنگ سفید ظاهر می شود. اگر پوشش روی محلول های مدیریت کابل شما سبک است ، همانطور که با محصولات الکترو روی یا محصولات از قبل گالوانیزه وجود دارد ، عجله سفید باعث آسیب می شود. سیستم های دارای پوشش سنگین تر نباید به دلیل زنگ زدگی سفید دچار یکپارچگی ضعیف شوند.

 

خوردگی گالوانیک

خوردگی دو فلزی نیز نامیده می شود ، این فرایند الکتروشیمیایی زمانی اتفاق می افتد که دو فلز غیر مشابه در یک محلول رسانا غوطه ور شده و به هم متصل شوند. یک فلز (کاتد) محافظت می شود ، در حالی که فلز دیگر (آند) خورده می شود.

 

سبیل های روی

این نوع خوردگی خطر ویژه ای برای تجهیزات حیاتی تجارت در مراکز داده است. رشته های فلزی که می توانند روی هر سطح گالوانیزه رشد کرده و به جو متصل شوند ، سبیل های روی باید در مشخصات هر محیطی که شامل تجهیزات حساس باشد ، در نظر گرفته شوند. شما باید یک فولاد ضد زنگ یا روکش پودر را روی محلول های مدیریت کابل گالوانیزه مشخص کنید.

 

نیاز به مواد عایق

سیستم های مدیریت کابل ساخته شده از مواد عایق تحت تأثیر خوردگی نیستند و از محافظت مناسب در برابر قرار گرفتن در معرض فضای باز ، اشعه ماورا بنفش و عوامل شیمیایی اطمینان حاصل می کنند. این مقاومت توسط مواد اولیه به خودی خود تضمین می شود

 

محلولهای گالوانیزه

فولاد گالوانیزه یک روش مقرون به صرفه برای محافظت از مواد است ، که به روش های مختلف کار می کند:

 

پوشش روی برای یک عمر طولانی با سرعت بسیار کم جریان می یابد

پوشش روی به طور ترجیحی خورده می شود و از هر قسمت کوچکی از فولاد در معرض محافظت محافظت می کند

روی اطراف مانع از "خزش" در مناطق بزرگتر می شود

محلول گالوانیزه پیش گالوانیزه در مقابل گرم

پیش گالوانیزه به این معنی است که ورق فولاد در مرحله تولید یک فرآیند گالوانیزه گرم فرو رفته است. محصولات گالوانیزه گرم غوطه ور می شوند و کاملاً در یک وان روی مذاب در دمای 450 درجه غوطه ور می شوند ، تا زمانی که دمای ماده با دمای روی یکسان باشد.

در طی این فرآیند روی مذاب با سطح فولاد واکنش داده و مجموعه ای از آلیاژهای روی / آهن را تشکیل می دهد.

 

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران – خیابان سمیه – نبش موسوی – ساختمان سعید- طبقه 4 واحد 51

تلفکس: 86074195-86074027-86074336

ایمیل:‌ info@elconco.com

Search