لوازم جانبی سینی کابل چیست؟

 در حقیقت ، یک سینی کابل وقتی لوازم جانبی سینی کابل کامل شود کاملاً کاربردی استاز سینی کابل می توان در سیم کشی برق کارخانه ها ، مراکز تجاری ، ساختمان ها و مراکز اداری ساخت و ساز با تکنولوژی بالا استفاده کرد. از سینی کابل برای سیستم های توزیع ، کنترل و ارتباطات استفاده می شود. در کارخانه ها و صنایع ، از سینی های کابل برای جابجایی و توزیع نیرو استفاده می شود. از سینی کابل می توان به عنوان گزینه مناسب برای سیم کشی سطح استفاده کرد. در شرکت ها ، تولیدکنندگان ، کارخانه ها و صنایع ، دستگاه ها ، سیستم ها ، ماشین آلات و کانال های ارتباطی بی شماری وجود دارد. استفاده از سینی کابل برای هدایت هادی ها در آنها بسیار منطقی و مقرون به صرفه است. سینی کابل اجازه می دهد مجموعه بزرگی از کابل ها و سیم ها کاملا محافظت شوند.

سینی کابل بدون ایجاد نمای شلخته و خطرات احتمالی دسترسی و تداخل از مسیر سیم ، عبور منظم و یکپارچه را امکان پذیر می کند. این دسترسی به سیم کشی مجموعه را آسان تر می کند. علی رغم سینی کابل ، بسیار کاربردی است و کار را بسیار آسان می کند ، خصوصاً در مواردی که لازم است بخشی از سیم کشی تعویض ، تعویض یا تعمیر شود. در کارخانه ها و صنایعی که کابل های زیادی وجود دارد می توان از یک سینی کابل برای حفظ زیبایی محیط و نظم این کابل ها استفاده کرد. از سینی های کابل می توان به عنوان مکانی برای نصب لامپ فلورسنت نیز استفاده کرد.

شرکت فولاد صنعت الکان با داشتن تجربه زیاد و استفاده از مواد با کیفیت ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان سینی کابل و نردبان و لوازم جانبی کابل است که سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود دارد.

 

1-      درب سینی کابل گالوانیزه.

2-      رابط سینی کابل.

3-      کابل سینی زانو.

4-      کابل نردبان.

5-      چهار راه سینی کابل.

6-      سینی کابل سه طرفه.

7-      پشتیبانی از سینی کابل.

8-      تقسیم کننده دیواره سینی کابل.

9-      پیچ ، مهره و واشر قارچی

 

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران – خیابان سمیه – نبش موسوی – ساختمان سعید- طبقه 4 واحد 51

تلفکس: 86074195-86074027-86074336

ارتباط در واتساپ : 09335144488

ایمیل:‌ info@elconco.com

Search