سینی کابل برق استاندارد

امروزه استفاده از برق در سراسر جهان امری ضروری است. همانطور که می دانید تمامی مراکز صنعتی، نیمه صنعتی و غیر صنعتی نیاز به کابل یا سیم کشی دارند. در صورت نامرتب بودن سیم کشی در مکان هایی مانند ساختمان ها، انبارها، کارخانجات و ... قطعا ضرر اقتصادی و جانی به محل و ساکنان آن وارد می کند. کارشناسان و طراحان دستگاهی به نام سینی کابل ساخته اند. می توانید از این دستگاه برای نظم به کابل و زیباتر جلوه دادن آن استفاده کنید. سینی کابل تعمیر یا تعویض سیم ها را در صورت بروز مشکلات آتی آسان می کند. کارفرمایان و مشتریان می توانند آخرین قیمت سینی کابل برق استاندارد را با انواع نمونه ها از مراکز و شعب برتر تولید کننده دریافت کنند.

 

تولید کننده سینی کابل را اینجا مشاهده کنید

ویژگی سینی کابل برق استاندارد و درجه یک

اگر سیم کشی زیادی دارید، باید از وسیله ای به نام این نوع سینی کابل برق برای انتقال و هدایت سیم ها و برای محافظت از آن ها استفاده کنید. این سینی در ابعاد و متریال های مختلفی در بازار موجود است که کارفرما با توجه به نوع کابل و ساختمان باید محصول مورد نظر را خریداری کند. سینی کابل برق استاندارد دارای مشخصات و ویژگی های متعددی است.

به طور کلی  ویژگی های انواع سینی کابل عبارتند از

⦁می توان از آن برای روش های مختلف سیم کشی استفاده کرد.

⦁جنس و کیفیت سینی باید به گونه ای باشد که در شرایط آب و هوایی سخت خورده نشود و زنگ نزند.

⦁باید بتواند وزن کابل را تحمل کند.

⦁باید شعاع خم کابل ها و سینی کابل ها تنظیم باشد.

⦁نصب آسان

⦁مقیاس پذیر باشد. این بدان معناست که شما به راحتی می توانید سینی کابل های دیگر را اضافه کنید.

⦁طول تکیه گاه دهانه سینی مناسب باشد.

کارفرمایان می توانند علاوه بر توجه به ویژگی های فوق، از فروشندگان معتبر مشاوره بگیرند. تامین کنندگان برتر همچنین قیمت سینی کابل برق استاندارد را برای سهولت خرید برای مشتریان ارائه می دهند. 

مراکز خرید سینی کابل برق استاندارد و با بهترین کیفیت

استفاده از انواع سینی کابل در فضاها و ساختمان های صنعتی و غیر صنعتی دارای مزایای متعددی از جمله ایمنی بیشتر، کابل کشی و تعمیر آسان تر و هزینه کمتر می باشد. شرکت ما یکی از مراکز خرید معتبر این محصول مهم، انواع نمونه از با کیفیت ترین سینی کابل برق استاندارد را به همراه پایه پشتیبانی در اختیار پیمانکاران و مهندسان قرار می دهد. مشتریان، سینی های کابل را بر اساس نوع کابل، تعداد و اندازه انتخاب می کنند.

:سینی های کابل به دو دسته کلی تقسیم می شوند

.1اندازه کوچک با ورق نازک برای کابل های سبک

.2اندازه بزرگ با ورق ضخیم برای کابل های ضخیم

نصب سینی کابل یکی از مسائل کلیدی در فرآیند اتصال کابل است. این کار باید توسط متخصص یا با نظارت آن انجام شود. در صورتی که سینی کابل به درستی نصب نشود، قطعا آسیب می بیند.

:شخصی که سینی کابل را نصب می کند باید دارای مشخصات زیر باشد

⦁آشنا به سازه های الکتریکی

⦁دوره های نصب، آزمایش، اتصال، و آموزش فردی یا ایمنی کامل را دیده باشد.

⦁هنگام کار باید از دستکش و لباس عایق برق، کلاه ایمنی و عینک استفاده کنند.

⦁سینی کابل را در مکانی که خطر آتش سوزی وجود دارد نصب نکند. در صورت لزوم باید از سینی ضد حریق و خراش استفاده کند.

فروش سینی کابل برق استاندارد درجه یک

امروزه برای پشتیبانی و نگهداری کابل ها یا سیم های مورد استفاده در پروژه های برق یا فناوری اطلاعات به وسیله ای به نام سینی کابل نیاز دارید. سینی کابل برق استاندارد و درجه یک دارای ویژگی های زیر است:

⦁سینی کابل نه تنها برای محافظت از کابل ها، بلکه برای ارتقا، گسترش، پیکربندی، انتقال و پشتیبانی از آنها در شبکه شما در نظر گرفته شده است.

سینی کابل های مرغوب دارای پانچ هستند و وجود این پانچ ها باعث تبادل حرارت و خنک شدن کابل می شود.

⦁سینی های کابل معمولاً از سقف معلق یا روی دیوار نصب می شوند، اما نمونه های با کیفیت بالا برای استفاده در زیرزمین نیز استفاده می شوند.

⦁سینی کابل جایگزین خوبی برای انتقال سیم و کابل برق در لوله های برق فولادی است.

فروشندگان سینی کابل که تمامی موارد فوق را می دانند این محصول را در نمونه های مختلف با توضیحات کامل به مشتریان خود عرضه می کنند.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران – خیابان سمیه – نبش موسوی – ساختمان سعید- طبقه 4 واحد 51

تلفکس: 86074195-86074027-86074336

ارتباط در واتساپ : 09335144488

ایمیل:‌ info@elconco.com

Search