کمباکس جعبه دوربین مداربسته

آیا با کمباکس آشنا هستید؟ آیا می دانید از cambox به چه منظور استفاده می شود؟ 

امروزه استفاده از دوربین مداربسته در جامعه بسیار رایج شده است و افراد زیادی قصد استفاده از دوربین مداربسته را برای مسائل مختلف دارند زیرا به کمک دوربین مداربسته کنترل محیط های مختلف بسیار ساده تر می شود و مدیران به شکل بهتری می توانند محیط کاری خود را تحت نظر داشته باشند.

کسانی که قصد داشته باشند از دوربین مداربسته استفاده کنند، علاوه بر دوربین مداربسته به تجهیزات دیگری نیز نیاز دارند و باید آنها را تهیه کنند که یکی از این تجهیزات کمباکس است.

با این وجود اگر شما عزیزان نیز قصد دارید تا از دوربین مداربسته استفاده کنید، لازم است تا  این مطلب را مطالعه نمایید و با کمباکس و هدف از به کار بردن آن آشنا شوید.

کمباکس چیست؟

کم باکس به صورت کلی به جعبه ای گفته می شود که از جنس پلاستیک ساخته می شود و ظاهری مربعی شکل دارد. از این جعبه برای قرار دادن اتصالات دوربین مداربسته و آداپتور استفاده می شود.

به عبارت دیگر جعبه کمباکس حکم عایق رسانایی دوربین مداربسته را نیز دارد که با این وجود حتما باید از آن استفاده کرد.

جعبه کنار دوربین مداربسته:

بسیاری از افراد کمباکس و یا combox را به عنوان جعبه کنار دوربین مداربسته نیز می شناسند. به همین دلیل به کمباکس جعبه کنار دوربین مداربسته نیز می گویند.

مشخصات کمباکس:

مشخصات کلی combox را می توان از قبیل زیر در نظر گرفت:

• این محصول با رنگ سفید ارائه داده می شود

• ابعاد کمباکس در حدود 6*15*15 است

• بدنه کمباکس از پلاستیک مقاوم ساخته می شود

مزایای استفاده از کمباکس چیست؟

استفاده از کمباکس با مزایایی همراه است که مهم ترین مزیت های آن را می توان از قبیل زیر بیان کرد:

• باعث جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و آب به کابل های دوربین مداربسته می شود

• ظاهر زیبا تری را  در محیط ایجاد می کند 

• از نامنظمی و بهم ریختگی سیم ها و کابل ها جلوگیری می کند

• به کابل های دوربین مداربسته نظم می دهد

• باعث می شود که مدیریت کابل ها و سیم ها بهتر انجام شود

با وجود این مزایا توصیه می کنیم که حتما از کمباکس برای دوربین مدار بسته استفاده کنید تا از این مزیت ها بهره مند شوید.

قیمت کمباکس:

قیمت کمباکس بسیار مناسب است و به راحتی می توانید با صرف هزینه بسیار مناسب آن را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. برای خرید کمباکس و یا همان جعبه دوربین مداربسته می توانید به شکل اینترنتی آن را خریداری کنید و در راستای هدف خود از آن استفاده نمایید.

برای کسب اطلاع از قیمت جعبه دوربین مداربسته می توانید نام آن را در موتور جست و جوی گوگل سرچ کنید و به فروشگاه های آنلاینی که آن را ارائه می دهند مراجعه کنید تا از قیمت این محصول مطلع شوید.

نکاتی در رابطه با خرید کمباکس:

در خصوص استفاده از کمباکس و تهیه آن باید به نکاتی از قبیل زیر اشاره کنیم:

• سعی کنید که کمباکس را از فروشگاه های معتبر نظیر فولاد صنعت الکان تهیه کنید زیرا امروزه مدل های تقلبی این محصول نیز در بازار یافت می شوند و ممکن است که در خرید این محصول دچار مشکل شوید.

• قیمت جعبه دوربین مداربسته در فروشگاه های مختلف با هم متفاوت است و به همین دلیل توصیه می کنیم که آن را از فروشگاه هایی که قیمت مناسب تری دارند خریداری کنید

• بر اساس تعداد دوربین مداربسته هایی که برای محیط مورد نظر خود استفاده می کنید، ممکن است که به بیش از یک کمباکس نیاز پیدا کنید و توصیه می کنیم که حتما به تعداد مورد نیاز کمباکس را برای خود تهیه کنید تا محیط مورد نظر به خوبی و به شکل منظم سر و سامان پیدا کند.

سخن پایانی:

cambox کمباکس را در این مقاله برای شما عزیزان تحت بررسی قرار دادیم و به ویژگی های آن اشاره کردیم تا با افزایش دانش خود در این رابطه به شکل بهتری بتوانید از این محصولات استفاده کنید. 

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با جعبه تقسیم و سینی کابل دارید، از سایر مقالاتی که در وب سایت فولاد صنعت الکان موجود هستند، استفاده کنید و دانش خود را ارتقا دهید.

 

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران – خیابان سمیه – نبش موسوی – ساختمان سعید- طبقه 4 واحد 51

تلفکس: 86074195-86074027-86074336

ارتباط در واتساپ : 09335144488

ایمیل:‌ info@elconco.com

Search